MEET THE BABES KILLER

הוא מסתכל לבחורות בעיניים. הן אוהבות אותו. הוא לא צריך לבחור אותן. הן בוחרות אותו. הבעיה שלו בחיים היא השפע. אז מה צריך לעשות כדי להיות הבחור הזה?

 

קראו לו בייבז מגנט – הבחור הכי צ'ארמינג בחדר. זה שעם מבט אחד נכון, או שיחה, מעורר עניין וריגוש. זה שמושך אליו את כל המבטים. שההליכה שלו זקופה ורגועה יותר. שבחורות זוכרות אותו גם שנים אחרי, עם איזו אנחה של כמיהה.

MEET THE BABES KILLER

יכול להיות שכבר בגן, בגיל 4, הוא היה הבן שהכי עניין את הבנות, בלי שהן בכלל הבינו למה. שגם בתיכון, הוא היה הבחור שהבנות רבות עליו והבנים שונאים בשקט.

גם אם אצלו זה מולד, עדיין אפשר לפצח את הקסם. הסקס-אפיל של ה-וומנייזר אולי נראה טבעי, אבל למעשה אפשר לפרק אותו לחמישה מהלכים מצויינים, שאפשר לאמץ. 

חושב שאין טעם לקרוא את הכתבה הזאת כי אתה מראש לא הכי יפה או לא ממש עשיר? טעות. יש יפים או עשירים שהם מעצבנים, לא נעימים ולא מושכים בכלל. את הקסם שאנחנו מדברים עליו, בונים מחומרים אחרים. ואלו הם:

1. אהבה עצמית – הבייבז מגנט לא משכנע אף אחת להיות איתו ולא מתאמץ. הוא חושב שהוא מציע משהו טוב - את עצמו! רוצה שהיא תתרגש ממך? כדאי שקודם תתרגש מעצמך. אם תרגיש שאתה מדליק-חכם-כיפי-גברי- אמין-חזק וטוב או לפחות חלק מכל אלה, יש סיכוי טוב שאחרים יסכימו איתך. כדי להעביר למי שתפגוש את היופי שבך, חשוב שתביט במראה ותרגיש שאתה שווה את הטפיחה החושקת על הישבן; שאתה עושה חשק להריח ולנשום את הצוואר שלך ולטעום את השפתיים שלך. המוטו הוא: "תהיה הבנאדם שהיית רוצה לפגוש". מספיק שתבחר כמה יתרונות שיש לך ותאהב אותם, כדי שהאהבה הזאת תתחיל להיות מדבקת. 

2. אינטימיות -  הבייבז קילר מדבר ומביט ברוגע, ישר לתוך העיניים של הבחורה שמעניינת אותו. הוא עושה את זה משתי סיבות: הראשונה – הוא יודע מה הוא רוצה, הוא ברור לעצמו וזה כבר מושך. הסיבה השנייה – הוא יודע לבנות אינטימיות. גם השיחה הראשונה עם מישהי, יכולה להיות אינטימית ומעוררת חשק, אם תעשה אותה כמו הבייבז קילר. איך עושים את זה? אתה צריך באמת להיות שם. בעולם שבו כולם ממהרים, מסמסים ולחוצים, אתה תהיה הבנאדם עם שפת הגוף המושכת – שבאמת נמצא בשיחה, מביט ומקשיב. זכור שגם הסמול-טוק הראשון יכול להיות משחק מקדים, רך, נימוח ומרגש, ושאהבה אפשר לעשות גם עם בגדים. אה ואל תשכח מדי פעם, כשהיא מדברת, גם להביט לה על השפתיים.

3. מסתוריות - רוצה להדליק ולהסעיר? זכור תמיד לשמור כמה הפתעות בצד. אתה לא צריך להפוך למפיק אירועים בפול-טיים-ג'וב, אבל כן להיות מחובר לפנטזיות שלך ולשמור על רמת עניין טובה של הפתעה וריגוש. קח את שניכם בהתראה קצרה לארוחת בוקר מפתיעה איפשהו בהרים, קנה לה תחתונים מיוחדים ותסביר לה איך אתה מדמיין שהיא פושטת אותם. תחשוק, תיזום ותעז. אם אתה בייבז קילר, חשוב שתרגש.

4. סטייל – כדי שלבחור ישראלי יהיה סטייל הוא צריך פשוט להסתכל מסביב ולעשות את ההיפך. אחרי שבוע במקומות מסוימים באירופה, ארה"ב או אסיה, אפשר להשוות ולחוש שמשהו במנטליות הישראלית הוא גס יותר, קצר-רוח וקולני. רוצה לבלוט ולהקסים? תהיה שונה מכל זה. תן לה לעבור קודם בדלת, אל תידחף; תזמין אותה למשקה; תסכים לצאת מהאוטו וללחוץ לאימא שלה את היד; אל תתעצבן בכביש ותן לה את הז'קט שלך כשקר לה. תהיה כמו משב רוח מרענן ואחר, שמתמכרים אליו, ומרים קצת מהמציאות הדביקה שמסביב. בקצרה: תתנהג כמו ג'נטלמן למשך שבוע ותראה מה זה עושה לבחורות. ולעצמך. ולמדינה!

5. תתלבש – אל תצפה מבחורות להתייחס אליך כמו אל גבר חלומות אם אתה לא מתלבש ככה. הג'ינס שקצת ארוך עליך ולא היה לך חשק לקצר? רואים את הבד העודף נגרר לך מתחת לנעליים ומתפורר. גם החולצות שדהו כבר ב-2008 ואתה עדיין לובש אותן (כי אתה שונא לעשות שופינג), לא נראות כל כך מגניב. כדי להיראות שארפ - חשוב לזרוק מדי פעם בגדים ישנים ולהתארגן על חדשים. זכור להתלבש בהתאם לגיל שלך - אם עברת את גיל 16, כדאי להפסיק עם חולצות טי-שירט שיש עליהן מספרים ענקים שלא אומרים כלום, מכנסי התעמלות קצרים + גרביים ונעלי התעמלות. במקרה וירדת לשטוף את האוטו, האאוטפיט הזה תקף בהחלט. לבירה רומנטית על חוף הים, כדאי לבחור בסטייל אחר.

אז זהו, אם אתה שואף גבוה, מוכן טיפה להשקיע ולהיות קשוב, להתחיל להאמין בעצמך, כנראה שהשאר יבוא מאליו.