GET TO KNOW YOU BETTER

מה אוהב האיבר הפרטי ביותר בגוף האישה, מה קורה כשהוא מרוגש והאם הוא יותר רגיש ממה שאתה חושב. כמה פרטים חשובים על ידידו הטוב והמסתורי של הגבר.

GET TO KNOW YOU BETTER
 

 1. ממוצא גרמני  – דוברי האנגלית קוראים לכפתור הנשי החבוי - קליטוריס ובמשך שנים ניסתה האקדמיה ללשון עברית לגרום גם לישראלים לכנות אותו ככה. אבל לא! תושבי ישראל דבקו דווקא במילה המוזרה דגדגן – תרגום מגרמנית שחידש הלשונאי ד"ר אהרון מזי"א. דגדוגים זה דווקא לא משהו שעושים כשרוצים לגרות בחורה. ואין דגדגן שמתגלגל מצחוק כשמשחקים איתו עם הלשון, אז דווקא קורים לו דברים אחרים. מדובר במילה שמתאימה יותר לצעצוע לפעוטות אבל דווקא סביבה נבנה עולם החשק הישראלי. מצד שני, גם האופציה שהציע לוועד ללשון, המשורר והעורך שאול טשרניחובסקי, לא היתה כזאת סקסית – חביונית.
   
 2. שיא הרגישות – רוצים הוכחה לכך שבחורות רגישות יותר? אם בעטרת הפין מסתתרים כ-4,000 קצות עצבים, בכיפת הדגדגן הנשי, יש מספר כפול: 8,000 קצות עצבים! זה אומר שמומלץ להיות עדינים עם הכיפה הזו. מומלץ להשקיע בללטף גם כשהבחורה שלך לבושה, ולהמשיך לפנק בהדרגתיות, כשהיא עירומה, עם הלשון או האצבע מסביב, עד שתגיע לנקודה עצמה. וגם אז, לא כולם יעדיפו גירוי ישיר של החביונית.
   
 3. תכונה מפתיעה – אצל חלק מהנשים תתרחש שפיכה נשית אחרי גירוי, שתוביל לאורגזמה. לפני כשנה התרוממה מחאת רשת זועמת אחרי פירסום מחקר מדעי, שטען כי אין דבר כזה שפיכה נשית וכי מדובר בסך הכל בבריחת שתן שנגרמת בגלל האורגזמה המרגשת והמבלבלת. גל המחאה כלל בעיקר נשים שנעלבו מכך שטוענים שהם לא מבדילות בין שתן להפרשות אחרות. תחת ההאשטאג #notpee טענו גולשות מכל העולם כי הגיע הזמן שנשים ולא גברים יחקרו את המיניות הנשית. לטענתן מחקרים כאלה גורמים לנשים רבות להרגיש חריגות ומוזרות ולא לקבל את המיניות שלהן.
   
 4. החלק הסודי – הדגדגן רק נראה קטן. למעשה יש לו מבנה פנימי מסועף באורך 12 ס"ס שעוטף כמעט את כל הנרתיק . במשך שנים היה הכפתור הקטן מסתורי ונדמה כקטן. רק ב-1998 חוקרת בשם הלן אוקונול, פיענחה בעזרת צילומי MRI את המבנה הפנימי של הדגדגן וגילתה שאם ריגשת אותו, הרי שריגשת תעלה פנימית בצורת עצם בריח ממנה יוצאות שתי תעלות בצורת האות V שמגיעות עד לנקודת הג'י. גם סביב זה התעורר רעש גדול כי האנושות הצליחה להנחית אדם על הירח, לפני שפיענחה את מבנה האנטומיה הנשית.
   
 5. יש לו זקפה – במהלך גירוי מיני מתרחשת בגוף זרימת דם מואצת שדוחפת את גבעת הדגדגן הקטנה והמפורסמת החוצה. זה נקרא זקפת דגדגן.
   
 6. אבודים – אם אתה בחור שלא סגור על המיקום המדוייק של הדגדגן, זה בסדר, גם 30% מהנשים לא יודעות איפה ממוקם הדגדגן שלהן. כדי להוביל לאורגזמות חזקות יותר, מומלץ להביט בתרשימים של אנטומיה נשית, לאתר את  היעד בקצה העליון והפנימי של הנרתיק ולהתקרב אליו בנחישות.
   
 7. בשמחות – הפין משמש גם להנאה וגם למתן שתן ולפליטת זרע ואילו לדגדגן יש מטרה אחת – לגרום עונג. אין עוד אף איבר אחר, בגוף הנשי או הגברי, שיש לו רק מטרה אחת, שהיא כביכול לא ממש תפקודית וקריטית. העניין מעורר מחשבה -  זה כנראה אומר שהנאה מינית של אישה היא מהותית בעולם הזה.
   
 8. אנונימי - במשאלי רחוב אמריקאיים שנערכו השנה, הראו לאנשים ברחוב איור של פין עם אשכים ואיור של דגדגן. את האיבר הנשי, אף אחד לא זיהה. בתגובה התחילו נשים לקעקע את צורת הדגדגן על הגוף, התחילו להימכר עגילי זהב וטבעות בצורת דגדגן ועוד. המטרה: להפוך את האיבר למפורסם ומדובר ולא מוצנע ומודחק. מזהים?
  דגדגן
   
 9. איך מקשטים? קיים פירסינג לדגדגן ויש הטוענים שזה משפר את הגירוי המיני. אם החלטתן לנסות, בבקשה אל תספרו לנו איך זה הרגיש ברגע שבו ניקבו אתכן.
   
 10. יש למה לחכות - השדיים לא גדלים עם השנים ולצערנו גם הרגליים לא הולכות ומתארכות וגם השיער ככל שמתבגרים, לא הופך להיות שופע יותר. מה כן ממשיך לגדול בגוף האישה? נכון, הדגדגן. כשהוא גדול יותר, גם קל יותר להגיע לגירוי. אז כנראה שבכל זאת יש למה לחכות בבית האבות.